هیدرولیک

هیدرولیک یکی از بزرگترین پیشرفت های بشر بوده تا به امروز زیرا این سیستم دارای مزیت های فراوانی می باشد در سیستم های هیدرولیک نیروی مکانیکی تبدیل یه نیروی هیدرولیک می شود. سیستم های هیدورلیکی دارای مزیت های زیادی که عبارتند از :

  1. انعطاف پذیری بالایی دارد
  2. کارایی و عملکرد بسیار بالا
  3. دقت بسیار زیاد

پمپ هیدرولیک ماشین آلات راهسازی یکی از قطعات حساس و بسیار مهم میباشد که میتواند روغن را با فشار و همچنین سرعت بالا پمپاژ کند. پمپ هیدرولیک ماشین آلات راهسازی با پمپ هیدرولیک ماشین های سواری و کوچک متفاوت است و از ابعاد و ساختار متفاوتی برخوردار میباشد. پمپ هیدرولیک ماشین آلات راهسازی علاوه بر ابعاد از قدرت بیشتری نیز برخوردار است که همین موضوع میزان فشار وارد شده به قطعه و در نتیجه فرسایش آنرا تسریع میکند

شما روزانه با این سیستم در تماس نزدیک هستید. و از خدمات آن بهره می برید. در بیشتر پمپ ها ،هیدرو موتورها ، در دستگاهای صنعتی ، تمامی ماشین آلات راهسازی و سنگین ، توربین ها، چرثقبل ها ، انواع ماشین های سواری ، سیستم های هوا و فضا و غیره از این سیستم بهره می برند.

پمپ هیدرولیک و پمپ پیستونی ماشین آلات راهسازی و معدنی کوماتسو و کاترپیلار
پمپ هیدرولیک و پمپ پیستونی ماشین آلات راهسازی و معدنی کوماتسو و کاترپیلار

شرکت آرتا تجارت ساوین تمای قطعات موتوری ماشین آلات راهسازی و سنگین که با سیستم هیدرولیک کار می کند را در یک پلت فرم جمع آوری کرده است تا بتواند به مشتریان و خریداران قطعات ماشین آلات راهسازی بیشترین و بهترین خدمات را عرضه کند.گروه پشتیبان این شرکت به صورت تمام وقت پاسخگو شما عزیزان خواهد بود و تمام تلاش این گروه رضایت خریدارن می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ ما کنارتان هستم

تلفن تماس: 54017-021

    دانلود

    لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید