قلم پیکور

قلم پیکور قطعه ای است که بر روی چکش هیدرولیکی نصب می گردد کارکرد این قلم اینگونه می باشد که قلم جهت تخریب و شکستن سنگ در معادن مورد استفاده قرار می گیرد.

قلم پیکور با ضرباتی که پیستون چکش هیدرولیکی بر روی سر این قلم زده به حرکت در آمده و اپراطور بیل مکانیکی بایستی قلم چکش هیدرولیکی (پیکور ) را بر روی سنگ یا هر شیء دیگری که قصد تخریب آن را داشته قرار داده و آن را خرد یا تکه تکه کند.

از آنجایی که قلم چکش هیدرولیکی از فرسایش بالایی برخوردار بوده این مجموعه مفتخر است انواع قلم های پیکور از جمله قلم تبری، قلم فورج، قلم کوب و.... را با بهترین کیفیت و آلیاژ تامین و عرضه کند.

قلم پیکور

شرکت آرتا تجارت ساوین با افتخار انواع قلم های پیکور را با برند ATS با بهترین آلیاژ و کیفیت عرضه و گارانتی می کند.
قلم های پیکور در قطرهای زیر موجود است.
 • قطر 68 میلی متر
 • قطر 100 میلی متر
 • قطر 120 میلی متر
 • قطر 135 میلی متر
 • قطر 140 میلی متر
 • قطر 150 میلی متر
 • قطر 165 میلی متر
 • قطر 175 میلی متر

کوئیک کاپلر

کوئیک کاپلر (اتصال دهنده سریع ،تعویض کننده سریع) که به آن آسانبند نیز میگویند یک دستگاه اتوماتیک هیدرولیک میباشد که بر روی بیل مکانیکی به صورت دائمی و ثابت نصب میگردد و برای راحتی اپراتور در تعویض های مکرر چکش و باکت مورد استفاده قرار میگیرد.در واقع با استفاده از وصله کوپلر میتوان اتچمنت های متصل به استیک بیل مکانیکی و مینی بیل مانند ریپر،باکت ،چکش هیدرولیکی، ریک ،فورک یا شاخک و مگنت باکت انباره ای را به راحتی نصب و یا جدا نمود.استفاده از کوییک کاپلر موجب میشود که اپراتور بیل مکانیکی بتواند از داخل کابین ،ابزارها را در کمتر از ۳۰ ثانیه و بدون نیاز به نفر کمکی و پیاده شدن تعویض کند به همین دلیل استفاده از این آسانبندها موجب راحتی اپراتور بیل و تسریع در انجام امور و کاهش صدمات ناشی از روش های تعویض سنتی به بیل میگردد. کوییک کوپلر قابلیت نصب بر روی انواع ماشین الات سنگین از جمله ماشین الات کوماتسو،هیوندای،نیوهلند،ولوو ،دوسان و … را دارد.

کمپکتور هیدرولیک (ویبراتور)

کاربری دستگاه كمپكتور در زمینه فشرده کردن و متراكم كردن و کوبش خاك و سنگ می باشد. کمپکتور ها از چهار عامل، وزن استاتیکی، ضربه، ارتعاش و همچنین کنترل، جهت متراکم کردن خاک بهره می برند. کمپکتور ها در واقع مکمل غلتک ها می باشند. روی صفحه زیرین شاسی، لنگی وجود دارد و با انجام حرکات نامتعادل، لرزش ایجاد می کند و در نتیجه سبب کوبش خاک و سنگ می گردد. کمپکتور دارای کاربری های متعددی از جمله فشرده سازی، کمپکت، کوبنده خاک، زیرسازی، پی سازی، پی ریزی، متراکم کننده خاک می باشد.

دستگاه کوئیک کاپلر جهت تعویض پیکور توسط اپراطور بیل مکانیکی

نیاز به مشاوره دارید؟ ما کنارتان هستیم

تلفن تماس: 54017-021

  دانلود

  لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید