انواع سیل گروپ ماشین آلات راهسازی و معدنی

سیل گروپ

سیل گروپ برای انواع دستگاه ‌ها نظیر بلدوزر ، لودر ، لیفتراک ، دامپتراک و انواع مختلف ماشین آلات راه سازی و معدنی مورد استفاده قرار می گیرد .

سیل گروپ ها انواع مختلفی دارند که اورینگ ها یکی از آن ها می باشند که نوعی آب بند به شکل دایره‌ از جنس لاستیک می باشد. به طور کلی اورینگ ها جهت جلوگیری از نشتی بین دو سطح از جنس فلز یا غیر فلز استفاده می شوند . اصولا اورینگ از یک مقطع دایره ای الاستومریک طراحی شده است که فشرده سازی اولیه را فراهم می نماید .

نیروی مورد نیاز برای فشرده کردن اورینگ نتیجه دوام و قطر مقطع آن است . کشش اورینگ برای فشرده سازی آب بند با کاهش مقطع عرضی که باعث کاهش پتانسیل اورینگ می شود تاثیر می گذارد . یکی دیگر از انواع فیبروفنرها، گردگیر ها هستند که نحوه عملکرد گردگیرها یا همان وایبرها دوطرفه بوده آن است که مانع از وارد شدن گرد و غبار، شی خارجی به داخل سیلندر های هیدرولیکی می شود .

انواع سیل گروپ

با وجود اینکه سیل گروپ در انواع مختلف تولید می شود، اما در اغلب موارد نوع عملکرد و کار آنها یکسان می باشد. سیل های مکانیکی به طور معمول از یک جزء ثابت که به پوست اتصال دارد، و یک جزء چرخشی و دوار که به شافت متصل می شود، تشکیل می گردد.

این دو جز به وسیله یک فنر محکم می شوند. به منظور حرکت جانبی یا مماسی، یک رینگ لاستیکی یا دیافراگم نیز موجود است. سیل های مکانیکی شامل دو بخش لاستیکی و فلزی می باشد. برای آب بندی بین سطح پوسته و رینگ ثابت، از اورینگ استفاده می گردد. رینگ ها آب بندی بین غلاف شافت و رینگ دوار را انجام می دهند. آب بندی میان قسمتهای متحرک و ثابت رینگ های مکانیکال، به وسیله تماس مستقیم سطح دو رینگ انجام می پذیرد که این رینگ ها را فنری به یکدیگر فشرده می سازد.

شرکت آرتا تجارت ساوین مفتخر است انواع سیل گروپ برای انواع دستگاه ‌ها نظیر بلدوزر، لودر، لیفتراک، دامپتراک و انواع مختلف ماشین آلات راه سازی و معدنی مورد استفاده قرار می گیرد را از برندهای معتبر تامین و عرضه می کند.

نیاز به مشاوره دارید؟ ما کنارتان هستم

تلفن تماس: 54017-021

    دانلود

    لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید